Zemědělská technika a traktory LS

Potřebujete spolehlivý traktor či jinou zemědělskou techniku? Zvolte korejskou značku traktorů LS. Spolehlivé, designově velmi zdařilé a technicky vynikající, to je zemědělská technika značky LS.

Zemědělská technika značky LS je velmi dobře vybavená a schválená do provozu na pozemních komunikacích. Zemědělské i komunální traktory vyrábí v různých variantách a velikostech. Můžete tak zvolit řadu a typ vhodný právě pro vaše potřeby.


Zemědělská technika LS pro všestranné použití

Traktory LS, malotraktory, kultivátory včetně nejrůznějšího příslušenství. Velmi oblíbené jsou například komunální malotraktory řady J. Řada J má hydrostatickou převodovku, která je uživatelsky velmi příjemná. Řada J to jsou komunální malotraktory kompaktních rozměrů a všestranného užití.

Řada R jsou traktory s dostatečným výkonem a komfortní obsluhou. Své využití najdou u sadařů, vinařů, na malých hospodářstvích i v komunálních službách. Výkonný komunální traktor řady RX je dodáván s motorem o výkonu 47 hp, čtyřstupňovou plně synchronizovanou zadní převodovkou.

Robustní traktory řady Plus jsou vybaveny motorem Iveco o výkonech 72, 80 nebo 88 hp. Díky variabilitě nastavení, technickým parametrům i volitelnému příslušenství jsou traktory řady Plus vhodné i do velmi náročných podmínek.


Korejský výrobce traktorů LS a zemědělské techniky

Výrobcem traktorů LS je korejská firma LS Mtron, která je součástí velké skupiny firem sdružených pod značkou LG. Značku LG v Čechách známe jako producenta velmi kvalitní elektroniky a domácích spotřebičů.

Společnost LS Mtron dodává traktory a zemědělskou techniku do celého světa. Pod značkou New Holland a CASE dodává produkty na australský trh, v USA má LS Mtron vlastní pobočku a dodává i na ostatní světové trhy vyjma Antarktidy.