Kanadská izolace Icynene

Systém izolace kanadskou pěnou Icynene je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Stříkaná izolace Icynene je vyrobena na vodní bázi. Díky vlastnostem prověřeným v těžkých podmínkách kanadské přírody vznikl unikátní systém izolace budov, který je vhodný pro rodinné domy, průmyslové stavby i různé objekty se speciálními požadavky.

Izolační vrstva kanadské pěny Icynene je plně prodyšná pro vzdušnou vlhkost. Má unikátní vlastnosti, které zamezují kondenzaci vlhkosti v konstrukcích. Zabraňuje tak vzniku plísní uvnitř stavby. Chrání zdraví vaše i vašich blízkých.


Kanadská izolace Icynene v létě chladí a v zimě hřeje

Představte si v zimě teplo bez zbytečně vysokých výdajů na vytápění a příjemný chládek v horkých letních dnech bez drahé klimatizace. Díky kanadské izolaci Icynene to lze zařídit. Skvělé izolační vlastnosti kanadské pěny Icynene zabrání zimním únikům drahého tepla. V letních dnech, kdy slunce rozpaluje střechy budov, chrání Icynene střešní konstrukci domu a nepouští teplo dovnitř. S kanadskou izolací Icynene můžete snížit spotřebu energie až o 70 %.


5 výhod kanadské izolace Icynene

  1. Rychlost instalace – instalace izolace střechy průměrného rodinného domu zabere pouhý jeden den.
  2. Stálost vlastností – kanadská pěna Icynene nikdy nesesedá a po celou dobu své životnosti nemění své vlastnosti.
  3. Zamezuje kondenzaci vlhkosti – díky svému složení zamezuje kondenzaci vlhkosti v místnostech a vzniku zdraví nebezpečných plísní.
  4. Snižuje spotřebu energie – skvěle izoluje proti chladu i nadměrnému horku, díky tomu ušetříte na vytápění i chlazení klimatizací.
  5. V létě chladí – kanadská izolace Icynene vytváří neprůvzdušnou vrstvu, která v parných dnech nepropustí horký vzduch do objektu a zabraňuje přehřátí střechy. V noci pak nevyzařuje teplo a i v podkroví je příjemně.