Garážová a průmyslová vrata

Hledáte spolehlivá průmyslová vrata? Pak je holanský výrobce vratových systémů Alpha Deuren jasnou volbou. Vratové systémy Alpha Deuren holanské výroby vynikají bezpečností užívání, nenáročnosti na prostor a vysokou odolností proti vlivům počasí a korozi.

Máme řešení pro každý dům i průmyslový objekt:

  • Garážová vrata – sekční, rolovací, výklopná i dvoukřídlá
  • Průmyslová vrata – sekční, rolovací, skládací, rychloběžná a posuvná


Průmyslová vrata

Průmyslová vrata poskytují maximální komfort užívání, bezpečnost a výborné izolační vlastnosti. Vše, co oceníte u vrat do hal, výrobních podniků i průmyslových garáží. Dodáváme sekční, rolovací i panoramatická průmyslová vrata. Specialitou jsou rolovací rychloběžná průmyslová vrata, která se otvírají šestkrát rychleji než běžná průmyslová vrata. Oceníte je všude tam, kde je potřeba rychle otevřít a zavřít a zabránit tak například úniku tepla.

Sekční průmyslová vrata fungují naprosto bezchybně. I když jsou na ně kladeny vysoké nároky, poskytují vysoký komfort užívání. Každá průmyslová vrata, která montujeme, jsou vyrobena přesně na míru vašim potřebám.


Garážová vrata

Sekční garážová vrata mají skvělé tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Vrata dodáme přesně na míru vašemu domu. Otvor garážových vrat přijedme zaměřit a poradíme vám s jejich výběrem. Rolovací garážová vrata jsou výbornou volbou všude tam, kde je potřeba šetřit místem. Využití najdou v rodinných domech i obchodních prostorech. Univerzální použití mají výklopná garážová vrata, které můžete lehce ovládat i bez elektrického pohonu. Klasikou prověřenou roky používání jsou dvoukřídlá vrata.


Dodáváme a montujeme garážová vrata renomovaných světových výrobců, kteří se dlouhodobě osvědčili v českých podmínkách. Do naší nabídky patří také skvělá garážová a průmyslová vrata holanského výrobce Alpha Düren.