Mopedauta Aixam – Mopedauta od 15 let

Mopedauta Aixam jsou jedinečná provedením i využitím. Designová mopedauta, která mohou řídit všichni s řidičským oprávněním AM. Všichni od 15 let tak mohou získat nezávislost a svobodu. Stačí jen mít řidičský průkaz AM a mopedauto Aixam.

Mopedauta Aixam do 15 let dávají samostatnost náctiletým. Už není problém dojet si sám na trénink, za kámoši, nebo si zajet zashopovat. Mopedauto Aixam dává mladým svobodu. Opravdu cool je vzít holku na rande vlastním Aixamem.

Značka Aixam je evropským leadrem na trhu mopedaut.


Mopedauta Aixam

Mopedauta Aixam jsou lehké kapotované čtyřkolky. Jejich pohotovostní hmotnost nesmí překročit 350 kg. Jsou vybaveny motorem o nejvyšším výkonu 4 kW a maximální rychlost je omezena na 45 km/h. Spotřeba je pod 3,5 l na 100 km.

Mopedauta Aixam se vyrábějí v různých variantách od úsporných vozů do městského provozu, přes sportovně laděné typy až po užitkové vozy s praktickými nadstavbami. Vybrat si můžete z designu Compact, Coupé nebo Break.

Aixam Black Edition je limitovaná série sportovně elegantních vozů. Překvapí vás příjemnou cenou, velkým množstvím vychytávek i designem propracovaným do nejmenších detailů. Aixam Black Edition je pro ty, kterým není jedno v čem jezdí.